Avrasya Tüneli Bakiye yükleme

Avrasya tüneli ile gideceğiniz yere 5 dakikada gidebiliyorsunuz. Ama lakin yap işlet devret modeli ile yapılan bu gibi projelerde Karayolları anlaşmış olduğu kurum ve kuruluşlar sayesinde bizlere daha çok hizmet verme amaçlı  bu gibi yol ve tüneller sayesinde trafik rahatlatmak adına düzenlenen bir sistemdir.

Avrasya tüneli bakiye yükleme işlemlerinde hgs ve ogs sistemlerinin kullanılması çok  önemlidir aksi taktirde avrasya tünelinden geçiş yaptığınızda geçiş sırasında alınan ücretin 50 katını ceza ile ödeyebiirsiniz.

Bunun için avrasya tünelinden geçmeden önce mutlaka avrasya bakiye yükleme işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Avrasya tüneli sayesinde karşıya 5 dakika içerisinde geçebilirsiniz. Bu sayede yakacağınız mazot ve zaman kazancı ile gideceğiniz işyerlerinize veya işlerinize en kısa zamanda ulaşma imkanı sağlayabilirsiniz.

Avrasya bakiye yükleme işlemlerinizi anlaşmalı olduğumuz visa ve master kredi kartınız ile herhangi bir komisyon bedeli ödemeden saniyeler içerisinde banka alt yapılı güvenli ödeme sistemi ile anında ödeme yapabilirsiniz.

Hgs Yükleme Noktası Online Kredi Kartınız ile Size Uygun Paketlerin Üzerine Tıklayarak Anında Kredi Kartınız ile Yüklemelerinizi Yapabilirsiniz.