Otoyol Hgs yükle

Akp hükümeti başa gelmeden önce parçalanmış Türkiye genelinde sadece 350 kilometre iken  sonralarında yapılan ve katılan yeni tüneller ve otoyollar sayesinde biz araç sahiplerine ve vatandaşlarımıza konforlu bir yol hizmeti vermişlerdir.

2018 yılana kadar yeni yapılan köprü otoyol ve hava limanları sayesinde dünyanın 3 büyük ülkesi olma yolunda ilerlemeye devam ediyoruz.

Türkiyede yapılan bu projlerin tabi bir bedeli olacak şimdiki hükümetin sistemi olan yap işlet devret sistemi ile hazineden bir kuruş para çıkmadan bu gibi projelere imza atıyorlar aslında bakıldığında çok mantıklı bir sistem  olmasından her geçen gün yenileri eklenmeye devam ediyor. Peki biz bu hizmetlerden nasıl yararlanacağız öncelikle bir arabamızın olması gerekiyor. Arabımız olduktan sonra herhangi bir Ptt şubelerine veya banka şubelerinden hgs ürünü hizmeti araç ruhsatınızla anında alabilirsiniz.

Tabi bunla bitmiyor hgs etiketini aldık oldu bitti değil tabiki’de kullanacağımız yol ve tünellerden yararlanmak için belirli bir ücret ödememiz gerekiyor.

Bu hizmetleri kullanabilmek için hgs yükle işlemlerinizi gerçekleştirmemiz gerekiyor. Anında hgs yükleme işlemlernizi gerçekleştirip daha iyi ve konforlu bir yol gidebilmemiz için sitemizden anında hgs yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.